2 pump led on web

Remote Terminal Unit  شرکت ایماتک با تنوع مدلهایی که به صورت RTK25xx وجود دارد،معرفی میشود.

یک سیستم مرکزی ایستگاه:

با استفاده از RTK25xx میتوانید تمام نیازهای موجود در ایستگاه راه دور خود را فقط با استفاده از یک دستگاه مرکزی کنترل و مونیتور نمائید.برنامه پذیری RTU به شما این قابلیت را میدهد که خودتان با استفاده از ابزارهای ساده و نرم افزارهای جانبی RTU بتوانید تمام تنظیمات لازم را انجام داده و سیستم را آماده بهره برداری نمائید. تنوع ورودی خروجی ها به شما این امکان را میدهد که از یک RTK25xx برای کنترل و راه اندازی انواع زیرمجموعه های ایستگاه استفاده نمائید.بطور مثال در یک ایستگاه پمپاژ ، روشن و خاموش کردن پمپ ها، عملکرد دزدگیر ، کنترل دمای داخل ایستگاه میتواید فقط با یک RTK25xx انجام شود.

 سیستم های SCADA و تله متری RTK25xx :

 • پشتیبانی و خدمات کامل و همیشه
 • مطابق استاندارد های بین المللی
 • راه اندازی بسیار ساده
 • مقاوم و قابل اطمینان
 • جمع آوری اطلاعات انواع سنسور
 • مونیتورینگ، ذخیره و ارسال اطلاعات
 • کنترل ادوات صنعتی و تابلو برق ایستگاه

 راه اندازی سریع و ساده:

در بسیاری از موارد که شما نیاز به یک سیستم تله متری برای نمایش و کنترل فرایند خود دارید، می توانید از تنظیمات پیش فرض RTUهای ایماتک استفاده کنید و از قابلیت های آن لذت ببرید. بدون آنکه متخصص برنامه ریزی کنترل کننده های صنعتی باشید. ایماتک برای بسیاری از کاربردهای صنعتی، برنامه آماده برای استفاده دارد. مانند:

 • تابلوهای راه انداز الکتروموتورها به روش های تک ضرب / ستاره مثلث / راه انداز نرم / درایو ( اینورتر )
 • ایستگاه های پمپاژ آب / فاضلاب / کنترل فشار
 • موتورخانه های کنترل دما
 • تسویه خانه ها

همچنین میتوانید برای انجام تنظیمات از یک Web Brower استفاده کنید و تنظیمات RTU را مشابه همان روش های ساده ای که در اینترنت برای مشاهده صفحات استفاده میکنید، انجام دهید.

سازگاری با نرم افزارهای SCADA:

تخصص ایماتک در طراحی و تولید کنترل کننده های راه دور و ادوات سخت افرازی صنعت برق است و برای ایستگاه مرکزی مونیتورینگ و کنترل، استفاده از نرم افزارهای حرفه ای HMI و SCADA را توصیه میکند. برای این منظور واسط های مختلفی که دقیقاً مطابق استاندارهای Modbus TCP و OPC طراحی شده اند، راه حل مناسبی هستند که بتوان از نرم افزارهای نمایش و کنترل مرکزی استفاده نمود.

نرم افزارهای زیر کاملاً تست شده اند:

 

استفاده از انواع روش های مخابراتی :

زمانی که شما به یک تکنولوژی مونیتورینگ و کنترل راه دور فکر می کنید، اولین موضوع در این چالش فنی، انتقال اطلاعات در یک بستر مخابراتی است. راه حل های مختلف و متنوع که متناسب با شرایط محیطی و مکان استفاده از سیستم هستند، باید در یک دستگاه تله متری وجود داشته باشند.

RTK25xx ها از بسترهای مختلفی می توانند استفاده کنند . از جمله:

امواج ماکرو ویو / شبکه های LAN / شبکه های تلفن همراه / خطوط ADSL / شبکه های فیبرنوری / خطوط تلفن و Modem

پشتیبانی سریع و آسان :

شرکت ایماتک و شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی، با پرسنلی مجرب و متخصص همیشه آماده اند تا با اولین تماس تلفنی / کتبی / اینترنتی ، مشتاقانه خدمات و پشتیبانی خود را ارائه دهند و آرامش استفاده از تجهیزات تولید داخل را با تمام وجود به شما تقدیم نمایند.

همکاران فنی این گروه صنعتی در استان ها و شهرستان های میهن عزیزمان نیز آماده ارائه هر نوع سرویس فنی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض سیستم های در حال کار هستند. این همکاران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ایماتک هستند و با افتخار در دوره های آموزشی مداوم جهت هماهنگی با آخرین پیشرفت ها و روش های نوین حضور دارند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *