فرم استخدام

بازدید کننده گرامی

ایماتک با داشتن همکارانی با سابقه و تلاشگر همیشه سعی در ارتقاء سطح کیفی محصولات و خدمات خود داشته و دارد. برای نیل به اهداف متعالی خود، افتخار میکنیم از جوانان علاقمند، کوشا و با پشتکار دعوت نماییم تا با در نظر گرفتن شرایط زیر آمادگی خود را جهت همکاری در این گروه صنعتی اعلام نمایند. پر کردن این فرم برای آغاز مراحل بررسی مدارک و دعوت به مصاحبه استخدامی الزامی است.

محل کارخانه این شرکت در “تبریز، جاده تهران، جاده باسمنج، شهرک صنعتی برق و الکترونیک سهند آذران، واحد A22” واقع شده است. لذا علاقمندان باید به سهولت تردد و زمان طی مسیر خود توجه نمایند.
با توجه به موضوع فعالیت این شرکت، طیف وسیعی از تخصص ها و سمت ها معمولا دعوت به همکاری میشوند.
اغلب قوانین کاری شرکت منطبق بر قانون کار دولت جمهوری اسلامی ایران است و در مواردی علاوه بر قوانین فوق، مقررات لازم جهت شمول استانداردهای بین المللی مانند ISO9001 نیز رعایت میشوند.
بدون استثناء در بدو استخدام دوره ای به عنوان کارآموزی طی خواهد شد. طول این دوره با توجه به میزان آشنایی با سمت استخدامی تعیین میگردد.

لطفاً در پاسخ دهی به سئوالات صادقانه به اظهار اطلاعات خود اقدام نمایید.

تذکر مهم: ایماتک تحت هیچ شرایطی اطلاعات اعلام شده طی این فرم را منتشر/ارسال/اعلام نخواهد کرد و تنها مدیران امور منابع انسانی شرکت به داده های اظهار شده از طرف شما دسترسی خواهند داشت. لذا کلیه موارد زیر محرمانه طلقی میگردد.

فیلد‌های اجباری با این علامت مشخص شده‌اند *

فایل با فرمت های jpg,jpeg,png قابل قبول هست
حداکثر حجم 1مگا بایت